Farmacia online Stejara
Livrare gratuita la cadouri Livrare gratuita la Oferte de Sezon Cutia cu surprize farmacie online
Categorii
Producatori
Greutate Ideala
Calculator Greutate Ideala
Noutati in Farmacie


Les Essences D'Amelie Parfum natural solid  Grace


Les Essences D'

79.00LEI
Informatii
Plata Online & Trust
Farmacie online » Medicatie terapeutica » Afectiuni tract respirator » Raceala / gripa » Pentru starea gripala » Coldrex MaxGrip 12 comprimate


Coldrex MaxGrip 12 comprimate

Coldrex MaxGrip 12 comprimate

Pret

: 11.00LEI




Disponibilitate Disponibilitate: nu este in STOC
Disponibilitate LIVRARE IMEDIATA: Posta Romana 9 lei
Curierat Rapid 12 lei

TVA Pretul contine TVA
Transport gratuit la achizitionarea unui cadou
Coldrex MaxGrip 12 comprimate

Cutie cu un blister cu 12 comprimate.

Indicatii:

Comprimatele de Coldrex sunt indicate pentru ameliorarea simptomelor de raceala si gripa . La primele semne de raceala sau gripa luati Coldrex cu apa sau o bautura calda. Pentru a obtine o ameliorare maxima, luati Coldrex pe toata durata racelii.

Compozitie:
1 comprimat contine: paracetamol 500 mg, cafeina 25 mg, clorhidrat de fenilefrina 5 mg, terpinhidrat 20 mg , acid ascorbic 30 mg si excipienti.

Efecte Adverse:
O reactie alergica la Coldrex se intalneste foarte rar. A nu se depasi doxa recomandata. Unele medicamente nu se combina. Daca luati alte medicamente prescrise de medic, cereti-i sfatul inainte de a lua Coldrex. Daca simptomele persista, consultati medicul. A se pastra la loc uscat. Nu lasati medicamentul la indemana copiilor. A nu se administra concomitent cu alte produse care contin paracetamol.

Mod de Administrare
Administrare: Adulti: Cate 1-2 comprimate de 3-4 ori pe zi fara a se depasi doza de 8 cp./zi
Copii (6-12 ani): Un comprimat de 1-4 ori pe zi, fara a depasi doza de 4 cp/zi . Nu se recomanda copiilor sub varsta de 6 ani.

Producator: GlaxoSmithKline
Acest produs a fost adaugat in farmacia noastra la data de 10/08/2009.
Clientii care au cumparat acest produs au cumparat si:
Dottor Ciccarelli Timodore Spray pentru picioare  si  pantofi
Dottor Ciccarelli Timodore Spray pentru picioare si pantofi
Ortogel  Herbal
Ortogel Herbal
Sab simplex comprimate
Sab simplex comprimate
Dacia Plant Imunostimulent sirop din plante si uleiuri esentiale
Dacia Plant Imunostimulent sirop din plante si uleiuri esentiale
Pregvit Zinc Pharco
Pregvit Zinc Pharco
Helcor Silimarina  Polen  tablete
Helcor Silimarina Polen tablete
Reduceri din aceeasi categorie
    Descriere produs   Pret   Stoc 
 Alevia Antigripal+Antitusiv+Propolis C Pachet promotie raceala  Alevia Antigripal+Antitusiv+Propolis C Pachet promotie raceala 22.00LEI
26.00LEI
Alte produse din aceeasi categorie
    Descriere produs   Pret   Stoc 
 Aflubin homeopat picaturi orale antigripale X 50 ml  Aflubin homeopat picaturi orale antigripale X 50 ml 21.00LEI
 Aflubin homeopat picaturi orale antigripale X 20 ml  Aflubin homeopat picaturi orale antigripale X 20 ml 14.00LEI
 Aflubin homeopat comprimate sublinguale  antigripale X 48  Aflubin homeopat comprimate sublinguale antigripale X 48 48.00LEI
Afisez 1 pe 3 (of 76 produse) Arata toate produsele din aceesi categorie
Opinia cumparatorilor
Scrie Comentarii Fii primul care adauga un comentariu!
Cos de cumparaturi
0 produse
Contul meu
Intreaba farmacistul

comenzi prin telefon 0233742341


Recomanda unui prieten
Recomanda unui cunoscut acest produs.
Informatii producatori
GlaxoSmithKline
GlaxoSmithKline
Dictionar Afectiuni
Tinea unguium
Tinea unguium ( dermatofitia unghiilor , onicomicoza) este mai frecvent intalnita la la unghiile de la picioare , decat la unghiile de la maini. Unghiile se ingroasa si isi pierd luciul ; placa unghiala se ingroasa si se separa de patul unghial iar unghia poate fi distrusa . Terapia medicamentoasa este specifica , iar trata...[mai mult]
Toate afectiunile
Cele mai bine vandute
Coldrex MaxGrip 12 comprimate