Farmacia online Stejara
by Stejara - Preparate in farmacie! Oferte cu livrare gratuita Oferte cu stoc-limitat Cutia cu surprize
Categorii
Producatori
Greutate Ideala
Calculator Greutate Ideala
Noutati in Farmacie


TIS Alfor-T crema anti-transpiranta


TIS Alfor-T cre

7.00LEI
Informatii
Plata Online & Trust
Sigla PlatiOnline.ro
PlatiOnline
PlatiOnline
Sigla Gpec Magazin de Incredere

Magazin Realizat de Shopfit Online

Farmacie online » Mama si copilul » Suplimente/medic.specifice micut » Raceala/gripa/dureri sugari/copi » Antitermice/antigripale micuti » Coldrex Junior comprimate


Coldrex Junior  comprimate

Coldrex Junior comprimate

Pret

: 23.00LEI




Disponibilitate Disponibilitate: nu este in STOC
Disponibilitate LIVRARE IMEDIATA: Posta Romana 12 lei
Curierat Rapid 15 lei

TVA Pretul contine TVA
Transport gratuit la achizitionarea unui cadou

Coldrex Junior comprimate

Cutie cu 2 blistere x 8 comprimate.


Compozitie/comprimat:  paracetamol 250mg,clorhidrat de fenilefrina 5mg, guaiafenazina 100mg;

Indicatii:
Reduce febra, amelioreaza durerea, desfunda nasul, amelioreaza durerea in gat, amelioreaza tusea producativa.

Mod de administrare:
Adulti si adolescenti peste 12 ani : doza recomandata este de 2 comprimate filmate Coldrex Junior.
Doza se poate repeta la 4 ore, daca este necesar. Doza maxima este de 8 comprimate filmate pe zi.
Copii intre 6 si 12 ani  :  doza recomandata este de 1 comprimat filmat de Coldrex Junior.
Doza se poate repeta la 4 ore, daca este necesar. Doza maxima este de 4 comprimate filmate pe zi .

Producator: GlaxoSmithKline

Atentie , acesta este un medicament !  
         Va  rugam  sa  cititi  cu  atentie  si  in  intregime  prospectul  care  exista  in  cutie,  deoarece  el  poate  contine  mai  multe   informatii   decat   pe  site , informatii   importante  pentru  dvs  ! 


Acest produs a fost adaugat in farmacia noastra la data de 10/25/2009.
Clientii care au cumparat acest produs au cumparat si:
Vivapore Pansament adeziv steril 15x9cm
Vivapore Pansament adeziv steril 15x9cm
Vivapore Pansament adeziv steril 5x7cm
Vivapore Pansament adeziv steril 5x7cm
Panangin comprimate X 50
Panangin comprimate X 50
Vitamax Q10 Supliment revitalizant si fortifiant 1+1 Pret specia
Vitamax Q10 Supliment revitalizant si fortifiant 1+1 Pret specia
Biofarm Protecardin 75 mg
Biofarm Protecardin 75 mg
Paranix Sampon tratament pentru paduchii de cap
Paranix Sampon tratament pentru paduchii de cap
Alte produse din aceeasi categorie
    Descriere produs   Pret   Stoc 
 Farmaclass Sanogrip junior sirop cu miere pt. raceala si gripa  Farmaclass Sanogrip junior sirop cu miere pt. raceala si gripa 17.00LEI
 Fares Mami si Bebe Biosept Sirop sugari 100 ml  Fares Mami si Bebe Biosept Sirop sugari 100 ml 23.00LEI
 Dr Phyto Virodep picaturi orale antivirale copii 6 luni +  Dr Phyto Virodep picaturi orale antivirale copii 6 luni + 39.00LEI
Afisez 1 pe 3 (of 40 produse) Arata toate produsele din aceesi categorie
Opinia cumparatorilor
Scrie Comentarii Fii primul care adauga un comentariu!
Cos de cumparaturi
0 produse
Contul meu
Intreaba farmacistul

comenzi prin telefon 0233742341


Recomanda unui prieten
Recomanda unui cunoscut acest produs.
Informatii producatori
GlaxoSmithKline
GlaxoSmithKline
Dictionar Afectiuni
Apnee
Oprire temporara a respiratiei....[mai mult]
Toate afectiunile
Cele mai bine vandute
Coldrex Junior comprimate